fbpx
Scroll Top

Tänan Sind usalduse eest!

Iga oma seansi lõpus lausun need sõnad ühtedena teiste hulgas oma külastajale. Ta on teinud mulle kingituse, usaldades end minu kätesse.
 
Esimene kord uut massööri või terapeuti külastada võib olla paras väljakutse. Külastaja peas võib tiirelda sada küsimust: „Kas mulle meeldib see inimene, kes hakkab mulle massaaži tegema? Kas tal on head käed? Kas ruumis on ikka piisavalt soe? Kas ta seletab mulle, kuidas miski käib, ma pole ju varem käinud…” jne.
Ühtlasi võib olla keeruline enda lõdvaks laskmine. Me inimestena oleme lihtsalt sellised, uues olukorras võime olla natuke või lausa väga pinges.
 
Üks tore kogemuslugu oma kliendiga: ta on selline pigem rahmeldav ja kärsitu, kohe peale massaaži hüppab laualt ning vaatab üle vastamata kõned. On selge, et tal on palju tegemisi ning need ei lase tal massaaži ajal puhata. Siiski, aja jooksul oleme teinud meeletu arenguhüppe- ühel viimastest kordadest avastas ta end peaaegu magama jäämas! Tema, kes ta kuidagi ei suutnud muidu oma mõtteid välja lülitada, vaatamata minu juhendusele end lõdvestada ja lasta kõigel minna.
 
Seda on juhtunud mitmete külastajatega ning võtmesõna siinkohal ongi USALDUS. Nad juba tunnevad mind, seda ruumi ja mingil määral ka minu tehnikat. Me tunneme end mugavamalt, kui me oleme tuttavas kohas, kus on tuttavad inimesed. Ja nõnda on ka lihtsam anda käest kontroll ning lõõgastuda.
Samas üks teine klient, kes minu juures käis esimest korda, oli totaalne lõõgastusguru. Tema arvas, et tänu minu juhendusele, aga mina leian, et see on koostöö- mina teen enda osa ja külastajal tuleb teha enda osa- ehk osata pakutav vastu võtta.
 
Kõik on erinevad ja see on täiesti normaalne! 😊
 
Kui ühed naudivad täiel rinnal, et keegi neid puudutab, siis teised pelgavad seda. Ometigi on hooliv puudutus nõnda tervendav! Jällegi leiab põhjuseid meie uskumussüsteemist, kuidas on inimene kasvatatud või kuidas on ta end kasvatanud nendel teemadel (st käinud avardavatel kursustel/seminaridel, teinud tööd enda avamisega).
 
Üks on selge- KÕIK peaksid end massaažilaual mõnusasti tundma ja tahtma/suuta nautida, kui nende kehaga tegeletakse.
 
Külastaja kingib terapeudile seansi toimumiseks oma USALDUSE. Ta usaldab end võtta alasti, nii füüsiliselt- ja kui ta on valmis- ka hingeliselt.
 
Viimase poole aastaga on toimunud minu töös suur areng- minuni on hakanud jõudma inimesed, kes tõesti avavad end- iga kord ehk mitte tahtlikult, kuid seanss avaldab neile piisavalt mõju, et nad seda teevad. Minu jaoks on see üüratu kompliment!
Ma teen enda poolt palju, et luua turvaline keskkond ja kui külastaja seda ka tunnetab, siis on mul hea meel. Ma ei ole küll psühholoog ega nõustaja, aga mida ma saan pakkuda, on võimalus lasta inimesel enda emotsioonid ja tunded valla päästa või südant kergendada. Mõnel tuleb naer peale, teisel hakkavad pisarad voolama. Mis iganes juhtub, siis selle pärast ei tohi häbi tunda! See on mõne sisemise blokeeringu avanemine ja see on alati tervitatav!
 
See kõik ei tähenda kindlasti nüüd seda, et ma ootaks igalt oma külastajalt, et ta end mulle täielikult avaks. Mina ei oota midagi ja ühtlasi peaks ka külaline tulema ootusteta. Ootused ja eeldused panevad meile peale piirangud, mis tihtilugu takistavad meieni jõudmast üllatustel ning üle-ootuste asjadel.
 
Usaldus tuleb aga välja teenida ning ma teen rõõmuga selle nimel tööd!
25 jaan.13:40
25 jaan.13:40
jaan. 2019
jaan. 2019
21 (Demo)

New Trends (Demo)

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bi bendum auctor, nisi elit consequat ipsum

25 jaan.13:38
25 jaan.13:38
22 (Demo)

Fashion post (Demo)

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bi bendum auctor, nisi elit consequat ipsum