fbpx
REIKI ENERGIAGA MASSAAŽ
ÜLDMASSAAŽ ENERGEETILISTE ELEMENTIDEGA
FROM $26.00

…oma olemuselt on see vana hea Rootsi klassikaline massaaž, mida on vürtsitatud ida-ja lõunamaiste massaaživõtete ja Reikiga. Klassikaline massaaž on (põhjapoolkera) tuntuim ja praktiseerituim massaaživorm, mille põhieesmärkideks on parandada vereringet, tugevdada immuunsüsteemi, lõdvestada pinges lihaseid ning parandada tugiliikumisaparaadi tööd.

Seda tehakse läbi intensiivsete massaažitehnikate, alustades kontakti loomisega ning aste-astmelt rohkem sügavuti minnes. Energeetilised elemendid aitavad tuua sellesse pigem mehhaanilisse massaaži ka meelte pingevabastust ning hingelist heaolu.

Seanss hõlmab endas kogu keha massaaži: selg, kael, pea, tuharad, jalad nii tagant kui eest, kõht, rinnak ja nägu.

NB! Terapeut jätab endale õiguse kohaldada massaaži vastavalt oma äranägemisele, mida külastaja tõeliselt vajab: st pöörata rohkem tähelepanu kehaosadele, mis vajavad lisatöötlust ning selle arvelt teha vähem või jätta välja mõni teine piirkond.

Hinnad:

 • 1h 37€
 • 1.5h 49€

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem.

…Lorem ipsum dolor sit amet, consect eturincid adipisicing elit, sed do eiu smod tempor incidid unt incid ut labore et dolore magna supre!

MAKE AN APPOINTMENT

  Jane Narusk

  Imeline kogemus, minu lemmik on Tai aroomiteraapia. Kogu keha täielik lõõgastus ja isegi krooniline seljavalu sai leevendust! Stress läinud ja motivatsioon jälle laes! 🥰

  Birgit

  Käisin esimest korda Helene juures ja kohe peale massaaži tundsin, kuidas “pilt on selgem”, kuna pinged olid kogunenud mõnda kohta. Ülimalt sõbralik vastuvõtt, väga väga armas ja soe kohake, koos lõõgastava muusikaga. Aitäh Sulle ilus hing! Kohtume veel! 🌞 😍

  Andra Sreiberg
  Creative Heads Inc.

  Sõnu ei ole, et kirjeldada kõike mida täna kogesin! Olen siiralt tänulik! Parim massaažikogemus mu elus! 🤍

  Katrin Mahlperk

  Imeliselt hea kogemus, soovitan ja kindlasti kui juba massaaži plaan, siis ka kõige pikem seanss!!! Rõõm!!!😉😘

  Kalev Riivik

  Super ilus koht ja parim massasz!