fbpx
For everyone
LÕÕGASTAV MASSAAŽITERAAPIA

…on segu energeetilisest puudutusest, üldmassaažist ning erinevatest troopilistest maadest pärit massaažide tõhusaimate lõdvestustehnikatega (Hawaii Lomi-lomi, Tai jalamassaaž, India peamassaaž). Massaaži läbivaks jooneks on Hawaii Lomi-lomi massaaži voolavad ja rütmilised võtted, mida tehakse küünarvartega (pehmed, samas tugevad). Lomi-lomi massaaž tähendab tõlkes “armastuse vool kätest”, mida see tõepoolest ka on.

Massaaži saadab mõttes Ho’oponopono palve:

“Ma armastan Sind.
Mul on kahju.
Palun andesta mulle.
Ma tänan Sind”.

Lõõgastava massaažiteraapia eesmärk on voolujoonelise tehnikaga  süvalõdvestada, pakkudes niiviisi kosutust väsinud kehale kui ka võimalust lülitada välja enda mõttetöö. Sellegipoolest on tegemist korraliku kogukeha massaažiga, mis sisaldab endas ka lihaste süvatöötlust- seda lihtsalt „pehmemal“ kujul. Hooliva puudutuse kunsti mõjul avalduvad kehas õnnehormoonid (serotoniin), mis maandavad stressi ja tõstavad tuju.

Seanss hõlmab endas kogu keha massaaži: selg, kael, pea, tuharad, jalad nii tagant kui eest, kõht, rinnak ja nägu. Olenevalt massaažiseansi kestvusest jõuab kõiki kehaosi töödelda kas põhjalikumalt või põgusamalt; küll aga on oluline kõik piirkonnad läbi käia, sest kehas on kõik omavahel ühendatud.

NB! Terapeut jätab endale õiguse kohaldada massaaži vastavalt oma äranägemisele, mida külastaja tõeliselt vajab: st pöörata rohkem tähelepanu kehaosadele, mis vajavad lisatöötlust ning selle arvelt teha vähem või ajapuudusel jätta välja mõni teine piirkond.

Laadimine.
KÜLASTAJAD RÄÄGIVAD
imelislt hea kogemus, soovitan ja kindlasti kui juba massaaži plaan, siis ka kõige pikem seanss!!! Rõõm!!!😉😘