fbpx
Scroll Top

Massaaž- luksuskaup või terviseteenus?

Paljud inimesed pöörduvad massööri poole, kui neid on tabanud mingid valud või nad on sattunud tervislikku seisundisse, mille leevendamiseks soovitatakse massaaže.
Teised käivad massaažides puhtalt end hellitamas, lõõgastumas, nautlemas- see on kingitus iseendale: enda kehale, meelele ja hingele.
 
Just nagu meie tänapäevases tehnoloogilises maailmas vajavad erinevad vidinad- telefonid ja arvutid aeg-ajalt restarti; vajame seda ka meie, inimesed. Massaaž on selleks üks parimaid võimalusi!
Vastavalt valitud massaažiliigile võib kogeda terviklikku õndsust just läbi holistilise käsitlemise- keha, meel ja hing. Seanss peaks lõõgastama lihaseid ja turgutama immuunsüsteemi; vaigistama meele ning laskma toibuda hingel.
Vaadates enda ümber ringi, leidub tõeliselt terveid inimesi vähevõitu. Immuunsussüsteemid on nõrgad, sest meie toitu ja vett töödeldakse kemikaalidega, oleme ümbritsetud kahjulikust elektromagnetkiirgusest ning jätkuv urbaniseerumine teeb meid looduskaugeks. Ühiskond ja vanad mõttemustrid suruvad meile peale karjääri ning töörabamist, et “edukaks” saada- aga mis on edu? Uhke auto ja kallis maja? Või rahulolu sellest, millega tegeletakse ja kuidas end tuntakse?
 
Võib öelda, et edukas on inimene, kes on terve. See on tänapäeva maailmas tõeline luksus! Aga ometi valivad paljud tervise turgutamise asemel “investeerimise” meigividinatesse või auto tuunimisse; leides, et massaažis käimine on kulukas ning teenus jõukatele. Eks see olegi koht, kus igaüks teeb ise oma valikud- kas tema jaoks on massaaž terviseteenus või luksuskaup.