fbpx
Scroll Top
Broneeri aeg
Broneerimise info
Palun tähelepanu!
Seoses uue Floating Tartu stuudio avamisega (www.floatingtartu.ee) sulgen Indigo lehe kalendri. Aegu minu juurde saab broneerida läbi Floating Tartu broneerimissüsteemi või e-posti. Kahe kalendri haldamine käib mulle üle jõu 🙂
Hea uudis on aga see, et paar päeva nädalas teen vastuvõttu lausa kuni kella 21ni õhtul. Oma graafiku avaldan jooksvalt FB lehel.

Juhised/nõuanded seansile tulles:

  • Austa palun terapeudi aega- ootan külastajaid täpselt kokkulepitud ajaks, max 5 minutit varem. Kui oled hilinemas, anna palun sellest teada.
    Ruumi sättimine, puhkepaus ning enda häälestamine algavale seansile on väga olulised! Ma ei praktiseeri “liinitööd”,  kus üks kunde välja, teine kohe sisse.
  •  Eelistan pöörduda teineteise poole Sina-vormis, et luua vaba ja mõnus õhustik.
  • Tule massaaži/teraapiasse kui Sul ei ole pärast kuskile kibekiire! Peas trummeldav mõte järgmisest kohustusest rikub lõõgastusvõimet. 
  • Pane nutiseadmed kas täiesti hääletuks või lülita hoopis välja. Helisevad, aga ka vibreerivad telefonid toovad kosmosest maa peale nii külalise kui ka terapeudi!
  • Seanssi eelistan läbi viia vaikuses. Nii saab terapeut keskenduda oma tööle ning külastaja lasta mõtetel omasoodu minna ja lasta endil tõeliselt lõdvestuda. 
  • Kui tunned, et massaaži intensiivsus ei sobi, ei soovi teatud kehaosade töötlemist, teraapia mõjub liiga emotsionaalselt või häirib miski muu ( muusika liiga vali)- ütle mulle, et saaksin olukorda parandada või Sind muul moel toetada. Ma ei loe Sinu mõtteid, aga kindlasti soovin Sulle parimat pakkuda!
  • Pikkade juustega külalistel on palutud kaasa võtta juuksekummid ning oma kiharad massaažiks võimalikult hästi eest ära sättida. Lahtised juuksekarvad kipuvad terapeudile kaelapiirkonnas „jalgu“ jääma ning nende takerdumine ei ole meeldiv ka masseeritavale.

Lõpetuseks- kui Sulle meeldis, mida kogesid või tekkisid positiivsed emotsioonid seoses mõne muu detailiga, on mul seda ainult rõõm kuulda!  😉 

Enne seansi broneerimist veendu, et Su tervislik olukord seda lubab ning Sul ei esine mingeid vastunäidustusi.

Aja broneerimisest: kõik broneeringud jäävad esialgu ootele ehk need ei ole kinnitatud. Ma vaatan need manuaalselt üle ning kinnitan või pakun uut aega kui soovitu ei ole vaba.

Tihtipeale juhtubki, et kalendris on aeg vaba, aga reaalsuses mitte. Miks see nii on? Nimelt on massaažigraafiku täitmine väga tunnetuslik ning seda ei saa täpsusteni paika panna automaatne süsteem.

Aegu broneerides võtan arvesse, et vahepeale jääks piisavalt puhkeaega ning ühe päeva peale ei satuks liiga palju massaaže.

Püüan vastata kirjadele ja broneeringutele 48h jooksul (tööpäevadel), kuid alati ei jõua seda teha. Kui peale 48h pole vastust saabunud, tuleta end julgelt meelde (kui massaaže on palju, siis on käed kinni ja puhkeajal vajan ka mina päris puhkust).

Elus tuleb ikka ootamatusi ette- seega anna palun esimesel võimalusel teada, kui Sul ei ole võimalik kokkulepitud ajaks seansile ilmuda.

Kui see teade jääb aga hilja peale, siis kahjuks pean siiski küsima kompensatsiooni, sest ma ei jõua enam uut külastajat leida ning broneeritud aeg läheb raisku.
Loodetavasti mõistad, et ka minu aeg on väärtuslik ning saamata jääv tasu mõjutab otseselt  minu “leivaraha”. 

Kui annad mittetulekust teada vähemalt 24h ette, siis kõik on hästi ja midagi tasuma ei pea.

Kui etteteatamine jääb aga alla 24h, siis on kompensatsiooni tasu 75% seansi maksumusest.

Oma aega võib pakkuda ka kellelegi teisele ning sedaviisi ei lähe ka seanss raisku.